Kielce, Firmy, Kielecki Katalog Firm Kielce, Firmy, Kielecki Katalog Firm
Kielce, Firmy, Kielecki Katalog Firm Kielce, Firmy, Kielecki Katalog Firm
Organizacje Pożytku Publicznego Ogólnopolski Katalog Firm         Baza Organizacji Pożytku Publicznego

Fundacja KASISI
adres: 04-694 Warszawa, ul. Pomiechowska 47/14
tel. kom.:533 365 505
  
e-mail:kontakt@fundacjakasisi.pl
www:www.fundacjakasisi.pl

1% Przekaż 1% podatku na rzecz:
Fundacja KASISI
Pobierz program PIT Scan 2019
  Dane Organizacji
Nazwa organizacji:Fundacja KASISI
KRS:0000457951
Nazwa banku:Santander Bank Polska S.A.
Nr rachunku:48 1090 1883 0000 0001 2101 3122

O Organizacji

Kasisi

FUNDACJA KASISI SZYMONA HOŁOWNI

Kasisi to miejscowość w Zambii, w której 11 kwietnia 2013 roku Szymon Hołownia założył Fundację Kasisi. Sam nie dałby rady zrobić tego, co zrobić tam trzeba, a również dlatego, że nie chciał tego robić sam. „Pomaganie to nie męka wyrzeczenia, a szczęście płynące z tego, że zyskuje się kompletnie nowy świat. Ja już w niego wsiąkłem, teraz kolej na Was.” S. Hołownia
Kasisi Kasisi
Dom Dziecka Kasisi prowadzony jest przez Siostry Służebniczki Maryi Niepokalanej z polskiej Starej Wsi. Sierociniec działa wyłącznie dzięki ofiarności ludzi dobrej woli i nie ma żadnego wsparcia ze strony państwa zambijskiego, a potrzeby są ogromne, żeby zapewnić wszystkim dzieciom jedzenie, ubranie, leki i możliwość nauki.
Dzięki naszej działalności i programowi „Adoptuj z sercem” wsparcie znalazło ok.240 podopiecznych z Domu Dziecka w Kasisi. Część z nich ma HIV, część ma już AIDS, gruźlicę, anemię, grzybice etc. Część jest całkiem zdrowa i jedyne, czego potrzebuje to miłości i wsparcia.
Poza zaspakajaniem podstawowych potrzeb dzieci, chcemy stopniowo podnosić poziom życia naszych podopiecznych. Czynimy to za pomocą programu „Zakupy dla Kasisi”, w ramach którego poprzez: Spiżarnię – dbamy, by dzieci otrzymywały właściwie zbilansowaną dietę, dostosowaną do ich potrzeb rozwojowych; Rozpuszczalnik – spełniamy ich marzenia, a także stwarzamy możliwość beztroskiej zabawy, ciekawego i twórczego spędzania wolnego czasu; Akademię – posyłamy dzieci do szkól oraz na uniwersytety, zapewniamy zajęcia pozalekcyjne, organizujemy warsztaty doszkalające dla pracowników; Utrzymanie Domu – stwarzamy bezpieczną przestrzeń dla dzieci, dbając o remonty przestarzałej infrastruktury i jej rozbudowę; Oddział Ratunkowy – opłacamy hospitalizację na miejscu, a gdy wymaga tego stan zdrowia podopiecznych zapewniamy także leczenie za granicą.
Fundacja opiera swoje działania na „crowdfundingu“ – modlitewnym, emocjonalnym i finansowym. Działaniom Fundacji przyświeca idea, że „świat został tak urządzony, że każdy ma coś, ale nikt nie ma wszystkiego”. Naszym przekazem jest to, że w pomaganiu innym nie chodzi wcale o litość, ale o spotkanie i o szczęście płynące z tego, że dając, realnie zmieniamy świat. My możemy podzielić się z dziećmi z Kasisi tym, co mamy, a one podzielą się z nami sobą. Dzięki takiej wymianie Kasisi każdego dnia staje się miejscem kipiącym życiem i radością.
Więcej informacji: www.fundacjakasisi.pl
Kasisi Kasisi
Kasisi Kasisi

PODARUJ NAM 1 PROC I ODMIEŃ Z NAMI LOS DZIECI.

Możesz dołączyć do nas i produkować z nami dobro przekazując 1% swojego podatku dochodowego na rzecz Fundacji Kasisi wpisując w swoim zeznaniu podatkowym KRS 0000457951
„Materiał promocyjny został sfinansowany/współfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.”


Rodzaj Organizacji

     


Wsparcie i pomoc

Jeśli chcesz wspierać naszą Organizację, przekaż nam swój 1% podatku wpisując w swoim rozliczeniu PIT nasz KRS: 0000457951.
Za okazaną pomoc dziękuje Fundacja KASISI


Ogólnopolski Katalog Firm Kielce, Firmy, Kielecki Katalog Firm Do góry
Kielce, Firmy, Kielecki Katalog Firm
Kielce, Firmy, Kielecki Katalog Firm Kielce, Firmy, Kielecki Katalog Firm